کاور مبل در سمنان

کاور مبل در سمنان

خرید کاور مبل در سمنان

خرید کاور مبل در سمنان هم اکنون از سایت آتلاز کاور امکان پذیر می‌باشد.

مجموعه آتلاز کاور توانسته با سال‌ها فعالیت در زمینه تولید کاور مبل ، خود را در این حیطه اثبات کند.

جهت اطلاعات بیشتر شما را به مطالعه ادامه این مقاله دعوت می‌کنیم.

مزیت استفاده از کاور‌های مبل در سمنان

قبل از آن که برای خرید کاور مبل در سمنان اقدامی نمایید ، بهتر است با مزایای استفاده از این محصولات آشنا شوید.

استفاده کردن از کاورهای مبل، می‌تواند یکی از گزینه‌های بسیار مناسب جهت حفظ و نگهداری از انواع مبلمان باشد.

انواع کاور مبل، از تعمیر مبل در فواصل زمانی کوتاه، می‌تواند جلوگیری کند؛ به خصوص برای مبلمانی که کمتر در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به جهت آگاهی و خرید انواع کاورهای مبل باکیفیت، می‌توانید از مجموعه‌ی آتلاز کاور و مشاورین آن‌ها استفاده نمایید.

روش‌های از بین بردن لکه جوهر از روی کاور مبل

یکی از اتفاقات بد که در لحظه می‌تواند اتفاق بیافتد، ریختن جوهر بر روی کاور مبل و یا حتی خود مبل می‌باشد. برای حل این معضل شش روش وجود دارد :

نحوه ی پاک کردن لکه از روی کاور مبل

• روش اول

یکی از روش‌هایی که می‌توان جوهر را از روی کاور مبل پاک کرد، اسپری کردن الکل می‌باشد.

به این منظور بهتر است که مقداری از الکل را درون یک بطری بریزید.
سپس، آن را بر روی لکه اسپری نمایید. پس از گذشت چند دقیقه، شروع به پاک کردن لکه کنید.

در صورتی که کاور مبل از جنس چرم باشد، می‌توانید راحت‌تر لکه جوهر را بزدایید؛ ولی در صورتی که کاور مبل یا پیراهن مبل از جنس پارچه‌ای باشد، با اسپری الکل بیشتر پخش خواهد شد.

بنابراین در استفاده کردن از این روش، باید دقت بسیار زیادی را معطوف آن نمایید.

• روش دوم

از بین بردن لکه با استفاده از پودر لباسشویی

نکته بسیار حائز اهمیتی که باید همیشه در ذهن خود نگه دارید، این است که قبل از استفاده کردن از انواع پودر‌های شیمیایی بر روی هر گونه پارچه و یا مبل بهتر است که آن را در قسمتی از کاور مبل و یا پارچه

مورد نظر خود که نامحسوس می‌باشد، امتحان کنید و در صورت سالم ماندن پارچه و وارد نشدن هیچ گونه خسارت و خرابکاری به آن، می‌توانید برای قسمت‌های محسوس نیز از پودر‌های شیمیایی استفاده کنید.

اما در استفاده کردن از پودر لباسشویی به منظور از بین بردن لکه جوهر بر روی کاور مبل، باید ابتدا پودر لباسشویی را با آب بسیار داغ مخلوط نمایید تا پودر به راحتی و به طور کامل در آب حل گردد.

سپس، مقداری از آن را بر روی یک برس نرم و یا حتی بر روی کاور مبل ریخته و اجازه بدهید که مدتی بر روی لکه‌ها بماند و سپس شروع به مالیدن و از بین بردن لکه کنید.

• روش سوم

از بین بردن لکه جوهر با استفاده از شامپو فرش

در مواردی که لکه جوهر بر روی کاور مبل سطحی باشد، این روش می‌تواند بسیار کاربردی‌تر عمل نماید. به منظور انجام این روش کافی است که شامپو فرش را خوب تکان دهید.

سپس، آن را به روی لکه مورد نظر ایجاد شده بر روی کاور مبل، بریزید. کف حاصل از شامپو فرش، می‌تواند لکه را از روی کاور مبل و حتی خود مبل به طور کامل بزداید.

• روش چهارم

از بین بردن لکه جوهر با استفاده از اسپری حشره کش

همان‌طور که می‌دانید، اسپری‌های حشره کش از موادی همانند الکل برخوردار می‌باشند که می‌توانند در مواقعی کارساز عمل نمایند. به این منظور، می‌توانید اسپری حشره کش را روی لکه ایجاد شده بر روی کاور مبل اسپری نمایید.

تمیز کردن کاور مبل سفید

سپس، با استفاده از یک برس و یا پارچه نرم بر روی لکه بکشید. البته از معایبی که این روش می‌تواند داشته باشد، بوی بد این اسپری‌ها است که در برخی از مواقع می‌تواند این بو ماندگار نیز باشد.

• روش پنجم

از بین بردن لکه جوهر با استفاده از جوش شیرین

جوش شیرین یکی از موادی می‌باشد که جهت از بین بردن بسیاری از لکه‌ها به صورت کارساز عمل می‌نماید.

به منظور از بین بردن لکه جوهر، بهتر است که جوش شیرین را به صورت جامد، بر روی لکه‌ها بریزید.

سپس، با استفاده کردن از یک پارچه نرم و یا برس نرم بر روی مبل بکشید و این کار را تا زمانی که اثر لکه از روی کاور مبل از بین برود، باید ادامه بدهید.

• روش ششم

از بین بردن لکه جوهر با استفاده از سرکه

سرکه از جمله مواردی می‌باشد که دارای خاصیت اسیدی است. به جهت از بین بردن لکه جوهر از روی کاور مبل می‌توان از این ماده استفاده کرد. البته در این روش نیز می‌تواند بوی بدی بر روی کاور مبل باقی بماند.

• روش هفتم

استفاده همزمان از سرکه و جوش شیرین برای لکه زدایی

سرکه و جوش شیرین هر دو به تنهایی می‌توانند به صورت کارساز به جهت از بین بردن لکه عمل نمایند؛ اما برای زدودن برخی از لکه‌های سخت می‌توان از ترکیب این دو متریال نیز استفاده نمود.

به این منظور، جوش شیرین و سرکه را با هم مخلوط می‌نمایید و بر روی قسمت لکه دار میزنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم، به انواع روش‌ها به جهت از بین بردن لکه خودکار از روی کاور مبل اشاره‌ای داشته باشیم که به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید و خرید کاور مبل در سمنان از مشاورین و

متخصصان حاضر در مجموعه‌ آتلاز کاور بهره ببرید.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

*
*

شرکت آتلاز کاور از سال ۱۳۸۱ در زمینه طراحی و تولید کاور مبلمان اعم از کاور مبل پارچه ای و ژلاتینی فعالیت خود را شروع کرده است. امروزه با گسترش مدل مبلمان و افزایش شدید تورم در کشور تعویض و خرید مبلمان بسیار دشوار شده است ؛ از این رو بر آن شدیم محافظت مبلمان شما را با استفاده از خرید کاور مبل توسط شما و پیراهن مبل به عهده بگیریم. ما با استفاده از بهترین مواد اولیه بهترین نوع و نایلون طلق با ضخامت بالا و بهترین پارچه های ترک تمام استرج تلاش میکنیم کاور مبل و محصول نهایی بالاترین کیفیت را داشته باشد ؛ با دنبال کردن صفحه های اجتماعی آتلاز کاور و ثبت نظرات ارزشمند خود مارا در خدمت‌ رسانی هرچه بهتر یاری کنید و از قیمت کاور مبل طبق آخرین به روزرسانی آگاه شوید .
با تشکر تیم آتلاز کاور

شبکه های اجتماعی آتلاز کاور

???????????????????? ??

آدرس شرکت آتلاز کاور

نماد اعتماد آتلاز کاور

logo-samandehi

تمام حقوق این وب سایت برای آتلاز کاور محفوظ می باشد. طراحی و توسعه توسط پیام طهماسبی